biuro@MocneMarki.pl

792 942 177

O nas

Kim jesteśmy i co możemy dla Ciebie zrobić?

MocneMarki.pl to projekt, którego celem jest dostarczanie Ci profesjonalnego wsparcia w zakresie ochrony własności intelektualnej – znaków towarowych i desingu (wzorów przemysłowych) zarówno w Polsce jak i w Unii Europejskiej.

Obsługa od A do Z!

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie wsparcia rejestracji, monitoringu i ochrony znaków towarowych i wzorów przemysłowych (designu). Reprezentujemy klientów przed Urzędem Patentowym RP, przed Urzędem UE ds. Własności Intelektualnej, a także w krajowych i unijnych postępowaniach sądowych.

Co nas wyróżnia?

Zajmujemy się tylko i wyłącznie rejestracją, monitoringiem i ochroną znaków towarowych i wzorów przemysłowych (designu). Wąska specjalizacja pozwala na szybkie działanie i optymalne modele współpracy z klientami. Dzięki doświadczeniu w pracy dla małych i średnich firm jak również dla międzynarodowych korporacji, rozumiemy ich potrzeby i możemy proponować rozwiązania dostosowane do potrzeb biznesowych każdego z nich.

Bezpieczeństwo i Etyka

MocneMarki.pl to projekt działający w ramach Kancelarii Radcy Prawnego Karola Czubkowskiego. Działamy zgodnie z Kodeksem Etyki Radców Prawnych, który wraz z ustawą o radcach prawnych chroni przekazywane przez Ciebie informacje oraz zabezpiecza Cię przed potencjalnym konfliktem interesów. Dodatkowo posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej radcy prawnego na łączną kwotę 350.000 EUR.

Nazywam się Karol Czubkowski. Jestem radcą prawnym z wieloletnim doświadczeniem „kancelaryjnym” i „korporacyjnym”. Moje teksty i komentarze możecie przeczytać w m.in. „Dzienniku Gazecie Prawnej”, „Pulsie Biznesu”, czy „WP Money”. Prowadziłem też zajęcia z ochrony własności intelektualnej na jednej z uczelni wyższych. Mam bogate doświadczenie w zakresie rejestracji i ochrony znaków towarowych i wzorów przemysłowych. Reprezentuję klientów w postępowaniach administracyjnych i sądowych, w tym przed Sądem Unii Europejskiej w Luksemburgu.

Projekt MocneMarki.pl funkcjonuje w ramach mojej Kancelarii Radcy Prawnego działającej na rynku od 2014 r. Jeśli masz pytania dotyczące znaków towarowych lub designu, zachęcam do kontaktu.

karol.czubkowski@mocnemarki.pl

tel: 792 942 177

Dowiedz się za darmo jak możesz chronić swój znak lub design

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Karol Czubkowski - Kancelaria Radcy Prawnego, ul. Inflancka 5 lok. 5, 00-189 Warszawa w celu otrzymania darmowej wstępnej porady dotyczącej ochrony mojego znaku towarowego lub designu